Piękna, pojemna i wytrzymała torba na zakupy czy na spacer z dzieckiem.
Torba jest uszyta w Polsce z wysokogatunkowej grubej bawełny. Dzięki temu mam pewność, że będzie Ci służyła przez lata. Intensywny różowy kolor będzie dopełnieniem każdej Twojej stylizacji. Torba zwraca uwagę, a zamieszczone na niej napisy poprawiają humor.
Dno, boki i ucho uszyte są z jednego szerokiego kawałka materiału, dzięki czemu ciężar torby będzie rozkładał się równomiernie, a ucho nie będzie się wżynać w Twoje delikatne ramię :) Docenisz komfort noszenia nawet ciężkich zakupów.
Tworząc torbę zależało mi na tym, aby służyła Ci przez lata, a nie była jednorazowym produktem.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, nie wrócisz do domu z torbą z oderwanymi uszami, tak jak to ma zazwyczaj zwyczaj przy cienkich, prawie przezroczystych torbach z doszywanymi u góry uszami.
Idealna długość ucha sprawia, że torbę możesz nosić na ramieniu, założyć przez głowę lub zawiesić na rączce dziecięcego wózka.
Jej pojemność i wytrzymałość sprawi, że zmieścisz w niej wszystko co jest Ci niezbędne przy dziecku lub podczas zakupów.
No i co najważniejsze! Jeśli w sklepie zapomnisz po co przyszłaś, zalecenia z torby pomogą Ci się odnaleźć w każdym miejscu. Bawełniana torba to sposób na bardziej ekologiczne życie.
Wymiary 36 cm x 40 cm
Dno i boki 6cm
Ucho 90cm długości, 6 cm szerokości
Dla wielbicielek stonowanych kolorów polecamy szarą torbę.