Lista produktów marki Snoozebaby

Pokaż1 - 27 W 27 przedmiotów

Moochi -prześliczna przytulanka zajączekPosiada kolorowe metki, które zainteresują każdego Maluszka i zapewnią mu dobrą zabawę.

88,99 zł

Swoim kształtem może przypominać różne rzeczy.Wyobraźnia każdemu może podsunąć inny pomysł.

64,99 zł

Wszystkie małe dzieci uwielbiają bawić się metkami. Zazwyczaj to właśnie metka zabawki jest dla dziecka najciekawszym elementem do zabawy.

54,99 zł

Mak - malutka przytulanka, na której ogonku zaczepia się smoczek.Dodatkowo słodka, biała owieczka Mak posiada kolorowe metki, które zainteresują każdego malucha i zapewnią dobrą zabawę.

58,99 zł

Taką matę - kocyk do przewijania powinna mieć w torbie każda mama.

74,99 zł

Chroni ubranie mamy przy odbijaniu malucha,Może służyć jako przytulanka dla maluszka,Posiada zawieszkę, do której można przyczepić smoczek.

34,99 zł

Idealnie nadaje się dla mam do karmienia Maluchów piersią. Zapewnia również dziecku wygodną pozycję w trakcie jedzenia z butelki.

159,99 zł

Wszystkie małe dzieci uwielbiają bawić się metkami. Zazwyczaj to właśnie metka zabawki jest dla dziecka najciekawszym elementem do zabawy.

63,98 zł

Przebrani za Indian Sis i Bro dołączyli do ekipy Snoozebaby. Lalki przytulanki, którą można przebierać. Twoje dziecko ćwiczy zdolności motoryczne. Kolorowe i o różnej strukturze materiału metki,...

44,99 zł

Mimi - słodka różowa przytulanka.Posiada kilka kolorowych metek zrobionych z różnych materiałów.Metki zainteresują Maluszka, zapewnią dobrą zabawę.

48,99 zł

Prześliczna ciemno różowa przytulanka z kolorowymi metkami.Jest niezastąpiona przy zasypianiu, jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka.

38,99 zł

Prześliczna przytulanka w różową krateczkę z kolorowymi metkami.Z drugiej strony mięciutki różowy welurek.Jest niezastąpiona przy zasypianiu, jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka.

38,99 zł

Prześliczna przytulanka w niebieską krateczkę z kolorowymi metkami.Z drugiej strony mięciutki niebieski welurek.Jest niezastąpiona przy zasypianiu, jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka.

38,99 zł

Prześliczna przytulanka we wzorki z kolorowymi metkami.Z drugiej strony z miękkiego błękitnego welurku.Jest niezastąpiona przy zasypianiu, jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka.

38,99 zł

Prześliczna niebiesko-zielona przytulanka z kolorowymi metkami.Jest niezastąpiona przy zasypianiu, jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka.

38,99 zł

Biedroneczka Zuby to urocza przytulanka, na której ogonku zaczepia można zaczepić smoczek

42,99 zł

Niebieski śpiworek do spania dla dzieci 0-3 m-cy.Wykonany jest z bawełny 100%.

118,99 zł

Niebieski śpiworek do spania dla dzieci 3-9 m-cy.Wykonany jest z bawełny 100%.

118,99 zł

Różowy śpiworek do spania dla dzieci 3-9 m-cy.Wykonany jest z bawełny 100%.

118,99 zł

Śpiworek-otulaczek to kocyk z kapturem, z napami do zapięcia i miejscem na nóżki w jednym.Twojemu maleństwu będzie w nim przyjemnie i ciepło.

128,99 zł

Śpiworek-otulaczek to kocyk z kapturem, z napami do zapięcia i miejscem na nóżki w jednym.Twojemu maleństwu będzie w nim przyjemnie i ciepło.

128,99 zł

Zawieszka-przytulanka -klips do smoczka to najlepszy po smoczku przyjaciel dziecka.

48,99 zł

Taka przytulanka jest niezastąpiona przy zasypianiu, jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka.

38,99 zł

Śliczny śliniak w różowym kolorze na pewno będzie bardzo przydatny przy każdym posiłku naszego dziecka. Ten dwustronny śliniak pozwoli chronić ubranko malucha podczas posiłków jak również wtedy...

28,99 zł

Zabawka dla niemowląt, marki Snoozebaby. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Przytulanka Juna jest niezastąpiona przy zasypianiu jak również przy dobrej zabawie każdego Maluszka. Jest mięciutka...

64,99 zł

Okrycie kąpielowe jest niezastąpione już od pierwszej kąpieli. Mięciutkie, przyjemne, idealne dla delikatnej skóry malucha.

88,99 zł

Przewijanie to, obok karmienia, chyba standardowa czynność przy małym dziecku :) Warto więc się zaopatrzyć w funkcjonalną matę do przewijania. Wygodne kieszenie sprawią, ze wszystko będzie pod...

119,99 zł
Pokaż1 - 27 W 27 przedmiotów