Gry i puzzle

na stronie
Pokaż1 - 27 W 80 przedmiotów

Pięknie wykonane drewniane puzzle Farma składające się z 5 elementów.

39,99 zł

SHIFUMI – Papier, kamień, nożyceZnana gra Papier Kamień Nożyce zmieni Wasze spojrzenie na karciane bitwy!Zaufajcie instynktowi lub liczcie na szczęście!

37,99 zł

Gra w blaszanym pudełku - Ustawianie wieży z klocków.

21,99 zł

Pięknie wykonane drewniane puzzle Farma składające się z 5 elementów.

39,99 zł

Puzzle drewniane Zwierzęta z Afryki to kolorowe puzzle edukacyjne dla najmłodszych dzieci.

51,00 zł

Gra Memory Cyrk.W kartonowym pudełeczku znajdują się pary kolorowych kart w kształcie sześciokąta z wesołymi postaciami z cyrku.

28,99 zł

Barwne puzzle od Lilliputiens to wspaniała zabawa dla każdego MaluchaCyferki składają się z odpowiedniej ilości części (jedynka to jeden element, dwójka to dwa elementy, trzy to trzy elementy i tak...

63,98 zł

Rewelacyjne, dwustronne Puzzle, z których można ułożyć na różne sposoby ścieżkę prowadzącą przez las i podziemne tunele.Jedna część walizeczki to dwór, a druga to las.

68,99 zł

Kolorowa układanka Cyrk puzzle inaczej.W zestawie znajduje się podstawa oraz 5 dwustronnych elementów dających mnóstwo możliwości zabawy.

69,99 zł

Gra, w której należy zniszczyć złe postacie z masy plastycznej ... bez uszkodzenia tych dobrych!Kaput to gra zainspirowana lękami dzieci przed nocnymi koszmarami. Celem gry jest zmaterializowanie i...

74,99 zł

Gra Piotruś polegającą na tworzeniu par, w której głównym celem jest pozbycie się karty Mistigri – Piotrusia.

39,99 zł

GRA, KTÓRA ZWIĘKSZA APETYT!Gra, która poprzez zabawę uczy komponowania zbilansowanych posiłków w różnych porach roku. Ale uwaga na kartę Pic-Assiette!

41,00 zł

Warcaby Mesdames & MessieursNareszcie gra Pań (Jeu de Dames) w której Panowie znaleźli swoje miejsce!

78,99 zł

Dziecięce puzzle są najlepszą zabawka na wiele lat. To praktyczne, łatwe w obsłudze, a przede wszystkim edukacyjne zabawki.

44,99 zł

Gra Memo to nic innego jak ćwiczenie pamięci i odnajdywanie par. Na dodatek teraz zabawa będzie w towarzystwie Smerfów, zaś całość schowana jest do pudełka - walizeczki.

38,99 zł

Wspaniała gra zręcznościowa.Gra polega na przeniesieniu krabów w taki sposób, aby wszystkie żółwie spadły.

63,98 zł

Zestaw 10 klocków z grubego kartonu do budowy 3 zwierzaków.Wysokość po zbudowaniu 50 cm

41,00 zł

W wieku około dwóch lat dzieci uwielbiają ćwiczyć swoją zręczność np. poprzez nawlekanie koralików na sznurek.

61,99 zł

Pierwsza drewniana układanka z dźwiękiem dla najmłodszych.Posiada duże elementy i specjalne uchwyty, które pozwalają na lepszą manipulację.

94,00 zł

Kolorowe, przestrzenne puzzle Leśne Zwierzęta.Można ułożyć 5 zwierzątek mieszkających w lesie.

67,99 zł

Kolorowe pierwsze klocki-puzzle wykonane z drewna bukowego. Pozwolą na wspaniałą zabawę oraz pomogą doskonalić zdolności motoryczne, nauczą rozpoznawania kolorów, wzorów oraz nauczą...

58,99 zł

Znakomita zabawka edukacyjna z kolekcji "Na Farmie". Pozwoli na doskonalenie zdolności manualnych, poznawanie nowych zwierząt, kolorów, wielkości oraz na doskonałą zabawę.

45,99 zł

Gra Kim jestem francuskiej marki Janod zapewni długie godziny wspaniałej zabawy. Zadaniem gracza jest odgadnięcie którą postać wybrał przeciwnik, osoba która jako pierwsza odgadnie, wygrywa.

89,99 zł

Wspaniała zabawa w układanie puzzli, która ćwiczy spostrzegawczość.Maluszek musi dopasować dinozaury do właściwych miejsc na planszy.

74,00 zł

Tik AtakJeśli przeciwnik daje Ci szansę, korzystaj z okazji!W tej nowej grze w kółko i krzyżyk staraj się jak najszybciej umieścić w jednej linii twoje pionki na szachownicy.

54,99 zł
Pokaż1 - 27 W 80 przedmiotów