Gry i puzzle

na stronie
Pokaż1 - 27 W 94 przedmiotów

Pięknie wykonane drewniane puzzle Farma składające się z 5 elementów.

39,99 zł

SHIFUMI – Papier, kamień, nożyceZnana gra Papier Kamień Nożyce zmieni Wasze spojrzenie na karciane bitwy!Zaufajcie instynktowi lub liczcie na szczęście!

37,99 zł

Gra w blaszanym pudełku - Ustawianie wieży z klocków.

21,99 zł

Pięknie wykonane drewniane puzzle Farma składające się z 5 elementów.

39,99 zł

Puzzle drewniane Zwierzęta z Afryki to kolorowe puzzle edukacyjne dla najmłodszych dzieci.

51,00 zł

Gra Memory Cyrk.W kartonowym pudełeczku znajdują się pary kolorowych kart w kształcie sześciokąta z wesołymi postaciami z cyrku.

28,99 zł

Barwne puzzle od Lilliputiens to wspaniała zabawa dla każdego MaluchaCyferki składają się z odpowiedniej ilości części (jedynka to jeden element, dwójka to dwa elementy, trzy to trzy elementy i tak...

63,98 zł

Rewelacyjne, dwustronne Puzzle, z których można ułożyć na różne sposoby ścieżkę prowadzącą przez las i podziemne tunele.Jedna część walizeczki to dwór, a druga to las.

68,99 zł

Kolorowa układanka Cyrk puzzle inaczej.W zestawie znajduje się podstawa oraz 5 dwustronnych elementów dających mnóstwo możliwości zabawy.

69,99 zł

Gra, w której należy zniszczyć złe postacie z masy plastycznej ... bez uszkodzenia tych dobrych!Kaput to gra zainspirowana lękami dzieci przed nocnymi koszmarami. Celem gry jest zmaterializowanie i...

74,99 zł

Gra Piotruś polegającą na tworzeniu par, w której głównym celem jest pozbycie się karty Mistigri – Piotrusia.

39,99 zł

GRA, KTÓRA ZWIĘKSZA APETYT!Gra, która poprzez zabawę uczy komponowania zbilansowanych posiłków w różnych porach roku. Ale uwaga na kartę Pic-Assiette!

41,00 zł

Warcaby Mesdames & MessieursNareszcie gra Pań (Jeu de Dames) w której Panowie znaleźli swoje miejsce!

78,99 zł

Dziecięce puzzle są najlepszą zabawka na wiele lat. To praktyczne, łatwe w obsłudze, a przede wszystkim edukacyjne zabawki.

44,99 zł

Gra Memo to nic innego jak ćwiczenie pamięci i odnajdywanie par. Na dodatek teraz zabawa będzie w towarzystwie Smerfów, zaś całość schowana jest do pudełka - walizeczki.

38,99 zł

Wspaniała gra zręcznościowa.Gra polega na przeniesieniu krabów w taki sposób, aby wszystkie żółwie spadły.

63,98 zł
Pokaż1 - 27 W 94 przedmiotów