Artystyczne i kreatywne

Nauka poprzez zabawę to najlepsza forma rozwoju! Twoje dziecko będzie się świetnie bawić, a przy tym szkolić różne umiejętności. Podobno najmłodsi najlepiej chłoną wiedzę, dlatego gry edukacyjne będą idealnym prezentem. Nauka czytania, liczenia czy angielskich słówek wcale nie musi być nudna. Piankowa książeczka dla najmłodszych, czy zestaw kons...

Nauka poprzez zabawę to najlepsza forma rozwoju! Twoje dziecko będzie się świetnie bawić, a przy tym szkolić różne umiejętności. Podobno najmłodsi najlepiej chłoną wiedzę, dlatego gry edukacyjne będą idealnym prezentem. Nauka czytania, liczenia czy angielskich słówek wcale nie musi być nudna. Piankowa książeczka dla najmłodszych, czy zestaw konstrukcyjny dla nieco starszych? Nasze gry edukacyjne są prawdziwym bestsellerem na rynku międzynarodowym!

Zabawki produkowane są z najlepszej jakości materiałów i posiadają wszelkie potrzebne atesty, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka!

Więcej
na stronie
Pokaż1 - 27 W 128 przedmiotów

Ta zabawna kostka jest wygodnym meblem, może być miękkim siedziskiem, ale też w razie potrzeby zamienia się w podręczny stolik, na który można odłożyć książkę czytaną na dobranoc.Jednak jego...

179,00 zł

Po urodzeniu świat jawi się dziecku jako mozaika niewyraźnych kształtów i nieostrych plam barwnych.Z czasem nabiera on wyrazistości i odpowiedniego znaczenia.

18,99 zł

Po urodzeniu świat jawi się dziecku jako mozaika niewyraźnych kształtów i nieostrych plam barwnych.Z czasem nabiera on wyrazistości i odpowiedniego znaczenia.

14,99 zł

Świetna zabawa pozwalająca na kreatywność Twojego Dziecka.

16,99 zł

Drewniana zabawka do pchania rozwija umiejętności motoryczne Twojego maluszka.Stanie się ona wspaniałym towarzyszem dziecka podczas nauki chodzenia.

58,99 zł

Zabawna książeczka Kaczuszka Nicky to źródło wielu ciekawych doznań dla małego odkrywcy.Książeczka szeleści, dzwoni, rozśmiesza kolorowymi rysunkami.

49,99 zł

Cudowna i zabawna książeczka Biedronka Liz.Książeczka oprócz pięknych i kolorowych ilustracji, jest także źródłem wielu doznań dla Malca.

44,99 zł

Cudowna i zabawna książeczka Piesek Jef.Książeczka oprócz pięknych i kolorowych ilustracji, jest także źródłem wielu doznań dla Malca.

54,99 zł

Jeż Simon kryje w sobie wiele niespodzianek. Posiada piszcząco - grzechoczące łapki, bezpieczne lusterko oraz zaczep na ulubionego nionia, którego można schować do tajemniczej kieszonki.

73,98 zł

Książeczka z grubej, wytrzymałej tektury z rysunkami i podpisami w języku angielskim.Na 10 stronach znajdują się: słońce, dom, kotek, piesek, samochód, łódź, ryba, pszczoła, dziecko.

34,99 zł

Przyjaciele gospodarstw rolnych są tutaj, aby pomóc doskonalić umiejętności motoryczne. Każda zabawka posiada zabawne elementy zwierząt, które pasują, tworząc unikalne puzzle- sznurowanie.

38,99 zł

Teraz już nawet najmłodsze dziecko może cieszyć się swoim własnym akwarium. W zestawie akwarium są cztery stworzenia morskie. Rybka, koń morski, ośmiornica i gwiazdka. Wystarczy nimi potrząsnąć aby...

64,99 zł

Po urodzeniu świat jawi się dziecku jako mozaika niewyraźnych kształtów i nieostrych plam barwnych.Z czasem nabiera on wyrazistości i odpowiedniego znaczenia.

14,99 zł

Wielokrotnie nagradzana i uwielbiana przez tysiące rodziców i ich pociech, seria książeczek Oczami Maluszka, doczekała się kontynuacji!

14,99 zł

Zestaw drewnianych kolorowych klocków w różnych kształtach z pewnością ucieszy każdego malucha.

15,99 zł

Rewelacyjne stempelki Stampominos Zawody.Każdy stempelek jest w kształcie odbijanego motywu.

49,90 zł

Graj i śpiewaj z muzyczną sową.Ta wesoła zabawka do cztery instrumenty w jednym!

134,99 zł

Kolorowa kurka Chick to zabawka, która bez wątpienia zaintryguje każdego Malucha!Prawie każdy element da się odczepić i przyczepić w różnoraki sposób: za pomocą rzepów, zatrzasków, guzików...

139,99 zł

Wielka, kolorowa Piramida składająca się z 4 krążków z podobiznami 4 bohaterów Dushi: delfinka Flo, żabki Rabbita, kaczorka Dunka i kurki Chick, nakładanych na miękki trzon.

114,99 zł

Kolorowa książeczka edukacyjna, wzbudzająca ciekawość dziecka.

46,99 zł

Miękkie w dotyku kostki wykonane w 100% z bawełny organicznej, które nauczą malucha zdolności rozpoznawania liczb, zwierząt i kolorów.

58,99 zł
Pokaż1 - 27 W 128 przedmiotów